- Kavel 146 van 146
Twee clownsfiguren van ongemerkt Murano-glas. De gegeven maten zijn van het grootste figuurtje, het kleinere exemplaar is: 18 x 9 x 7 cm. Als je aan Muranoglas denkt, dan denk je niet gelijk aan zand, maar toch is dat de basis van alle glasproductie uit Murano. Glas wordt gemaakt van een mix van kiezelzand, soda, limoen en kalium dat in een speciale oven wordt gesmolten bij Eem temperatuur van ongeveer 2700 graden
Formaat: 22cm (H) x 9cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Glas
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Medium: Glas
Gesigneerd: Ongesigneerd