- Kavel 82 van 146
Tentoonstellingsaffiche. Kestner-Gesellschaft, juli - september 1982. Kader. Professioneel ingelijst Mario Merz werd bekend met iglo-achtige bouwsels en een zoektocht naar de wetmatigheden van de natuur. Hij gebruikte bij voorkeur natuurlijke materialen als leisteen, bijenwas en jute en hij maakte vaak combinaties met glas, keramiek en neonlicht.
Formaat: 80cm (H) x 58cm (B)
Ingelijst: 90cm (H) x 65cm (B)
Jaartal: 1982
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd
Schatting: 200€ - 300€
Jaartal: 1982
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd
Schatting: 200€ - 300€