- Kavel 94 van 146
tentoonstellingsaffiche ter gelegenheid van Museum voor Actuele Kunst in Gent. Panamarenko, de artiestennaam van Henri Van Herwegen was een Belgisch beeldhouwer. Hij wordt beschouwd als een van de voornaamste Belgische beeldhouwers uit de tweede helft van de 20e eeuw. Hij maakte veel assemblages die met vliegen te maken hebben
Formaat: 100cm (H) x 70cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1999
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1999
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd