- Kavel 93 van 146
Prachtig beeld, certificaat van echtheid aanwezig. Originele doos erbij Uitstekende staat Richard Orlinski (geboren in 1966 in Parijs) is een Franse neo-pop beeldhouwer en beeldend kunstenaar. Richard Orlinski, geboren in Parijs in 1966, begon zijn artistieke carrière in de vroege jaren 2000. Hij produceert ook muziek en creëerde Heartbeat met de Nederlandse popzangeres Eva Simons in 2016 in Cannes.
Formaat: 13cm (H) x 11cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2020
Gesigneerd: Ongesigneerd
Schatting: 600€ - 800€
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2020
Gesigneerd: Ongesigneerd
Schatting: 600€ - 800€
Aangeboden door: Antiqua
Gratis ophaling bij verkoper in: Elche, Spanje.
Nederland | 29€ |
Frankrijk | 29€ |
Europa | 29€ |
Wereldwijd | 49€ |