- Kavel 83 van 109
Origineel werk werk van Frank Slabbinck. Geinspireerd op Japans No masker Het voorhoofd stuk is een onderdeel van een waterkraan Gesigneerd. Hoogte 37cm breedte 30cm diepte 11cm Zonder de sokkel Perfecte staat
Formaat: 37cm (H) x 30cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2020
Medium: Hout
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2020
Medium: Hout
Gesigneerd: Gesigneerd
België | gratis |
Nederland | gratis |
Frankrijk | gratis |
Europa | gratis |
Wereldwijd | gratis |