- Kavel 40 van 109
Gesigneerde fotogravure editie door Gilbert & George. Deze is nummer 8 van de 15 gemaakte artist proofs. Hand gesigneerd en genummerd door de kunstenaars. Deze prent maakt ook onderdeel uit van de collectie MoMa New York. Verzekerde verzending alsook ophalen mogelijk.
Formaat: 82cm (H) x 72cm (B)
Ingelijst: 82cm (H) x 72cm (B)
Jaartal: 1979
Medium: Fotogravure
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 15
Aangeboden nummer: 8
Jaartal: 1979
Medium: Fotogravure
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 15
Aangeboden nummer: 8
Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.
België | 65€ |
Nederland | 90€ |
Frankrijk | 125€ |
Europa | 150€ |
Wereldwijd | 225€ |