- Kavel 9 van 109
Prachtige editie van groot formaat door Belgisch Kunstenaar Marcel Broodthaers. Dit werk is ook terug te vinden in de collecties van enkele topmusea in de wereld. MoMa, Tate, Fine Arts Museum Belgium, SMAK,… Zeefdruk op papier Oplagevermelding en initialen naar onderen naar rechts : Ex. 64, 64/100 / M.B. Afmetingen: 1530 x 685 mm
Formaat: 69cm (H) x 153cm (B)
Ingelijst: 73cm (H) x 157cm (B)
Jaartal: 1972
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 64
Jaartal: 1972
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 64
Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.
België | 100€ |
Nederland | 150€ |
Frankrijk | 300€ |
Europa | 300€ |
Wereldwijd | 350€ |