Zeefdruk gesigneerd, Hommage à Verdi, Aïda, 1990, ingelijst!

Guillaume Corneille - Zeefdruk gesigneerd, Hommage à Verdi, Aïda, 1990, ingelijst!Guillaume Corneille - Zeefdruk gesigneerd, Hommage à Verdi, Aïda, 1990, ingelijst!Guillaume Corneille - Zeefdruk gesigneerd, Hommage à Verdi, Aïda, 1990, ingelijst!

Kunstenaarsexemplaar 4/30 met Atelier Corneille-stempel op achterkant. Prachtige zeefdruk gemaakt voor een muziekfestival. Falstaff is een opera buffa in drie bedrijven van Giuseppe Verdi, op een libretto van Arrigo Boito, gebaseerd op Shakespeare's The Merry Wives of Windsor en Henry IV Parts I and II, voor het eerst opgevoerd in La Scala in Milaan op 9 februari 1893 en in de Opéra-Comique in Parijs op 18 april 1894. Het was de laatste opera van de componist, die toen 80 jaar oud was. Het mollige personage inspireerde tot een mooie interpretatie door Orson Welles in een van zijn films. Gesigneerd, getiteld en gedateerd door de schilder in grafiet aan de onderkant. Afmetingen binnen de passe partout: 53 x 42 cm. Totale afmetingen: 89,5 x 76,5 cm. De lijst is 30 jaar geleden door de schilder gemaakt en vertoont enige slijtage. Veilige verzending in een kartonnen doos door UPS. Guillaume Corneille retrospectieve in België in 2024!

België 50€
Nederland 65€
Frankrijk 95€
Europa 95€
Wereldwijd 150€