- Kavel 74 van 112
zeer grote kleurrijke zeefdruk "L'enchantement du solei.l serpent" van Guillaume Corneille, uitgegeven door GKM Zweden in 1997 op 150 exemplaren. dit is het nummer 84 momenteel zwevend ingelijst in passepartout (in zwarte kader zonder glas) maar dit werk verdient een nieuwe kader hetgeen de lage instelprijs verklaart.
Formaat: 100cm (H) x 78cm (B)
Ingelijst: 128cm (H) x 105cm (B)
Jaartal: 1997
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 84
Jaartal: 1997
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 84
Aangeboden door: TVA
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.