- Kavel 55 van 112
Sitting balloon rabbit (Blue) Edition of 999 by Edition studio comes with its original box and original protective packaging. By Édition studio Zeldzamer dan de balloon dogs! origineel beeld van Jeff Koons is meer dan 4m hoog!
Formaat: 25cm (H) x 15cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 999
Aangeboden nummer: 237
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 999
Aangeboden nummer: 237
Aangeboden door: TVA
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.
Europa | 50€ |
Wereldwijd | 75€ |