- Kavel 104 van 112
Kleine zeefdruk van Roger Raveel uit 1974. Het werkje werd in 1974 verstuurd als bijlage voor een uitnodiging voor een expo. Hierdoor zijn er niet veel van deze werk nog intact gebleven. Het werk wordt beschreven in het grafisch oeuvre onder nummer 42 op pagina 71. Het werk is gesigneerd en gemerkt 'h.c.' (hors commerce) in potlood. Het werk is zwevend ingelijst met zilver- en zwartkleurige kader.
Formaat: 16cm (H) x 16cm (B)
Ingelijst: 48cm (H) x 36cm (B)
Jaartal: 1974
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 500
Aangeboden nummer: h.c.
Jaartal: 1974
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 500
Aangeboden nummer: h.c.
Aangeboden door: NathanVilar
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.
België | 35€ |
Nederland | 35€ |