- Kavel 40 van 112
FREEDOM EQUALITY FRATERNITY, een emblematisch werk van het werk van Shepard Fairey, bekend als OBEY Handgesigneerd werk 91 x 61 cm Uitgave op Fine Art-papier Niet ingelijst In perfecte staat Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. "Ik heb het stuk Liberté, Egalité, Fraternité gemaakt om mijn steun aan Frankrijk te tonen na de terroristische aanslagen van 13 november 2015, die plaatsvonden vlak voor de installatie van Earth Crisis op de Eiffeltoren. Het stuk was voor mij erg belangrijk als symbool van eenheid in een donkere en tragische tijd.” Shepard FAIREY (OBEY).
Formaat: 91cm (H) x 61cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2023
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: Edition Limitée
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2023
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: Edition Limitée
Aangeboden door: Juvalmax
Gratis ophaling bij verkoper in: BRAINE-L'ALLEUD, België.