- Kavel 112 van 112
Werk (gemengde techniek) uit 2024 van Klaas Vanderperren. Print op papier (60 x 50 cm) in een oplage van slechts 10 stuks, getekend en genummerd. Ieder exemplaar is met de hand bijgewerkt en is op die manier uniek te noemen. Het werk is voorzien van een zwarte lijst met museumglas. Afmetingen inclusief lijst 70 x 50 cm.
Formaat: 60cm (H) x 40cm (B)
Ingelijst: 70cm (H) x 50cm (B)
Jaartal: 2024
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 10
Aangeboden nummer: 5
Jaartal: 2024
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 10
Aangeboden nummer: 5
Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, België.
België | 65€ |
Nederland | 65€ |