- Kavel 66 van 121
In Antwerpen heeft dierenfotograaf Vincent Lagrange meer dan 100 honden gefotografeerd op de trappen van het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen (KMSKA). Op Werelddierendag wil Lagrange stilstaan bij dierenrechten en dierenwelzijn. De baasjes werden onherkenbaar gemaakt om de honden centraal te zetten.
Formaat: 49cm (H) x 71cm (B)
Ingelijst: 50cm (H) x 72cm (B)
Jaartal: 2023
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 2023
Gesigneerd: Gesigneerd