- Kavel 9 van 121
Zeer bijzondere en uiterst zeldzame Kleurenzeefdruk van Herman Brood. Afmeting blad 30 x 24 cm in nieuwstaat. Het werk is genummerd 307/350 en is in de druk gesigneerd. Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
Formaat: 30cm (H) x 24cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 350
Aangeboden nummer: 307
Ingelijst: Nee
Oplage: 350
Aangeboden nummer: 307
Aangeboden door: Sneekkunst
Frankrijk | 20€ |
Europa | 30€ |
Wereldwijd | 45€ |