- Kavel 109 van 121
Origineel werk van Benjamin van Oost. Benjamin werd verkozen als grootste talent van de Lage landen die reeds exposeerde over de gehele wereld. Zijn werken behaalden topbedragen op recente veilingen. Werk is getekend en met certificaat.
Formaat: 49cm (H) x 49cm (B)
Ingelijst: 55cm (H) x 55cm (B)
Gesigneerd: Gesigneerd
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Doebje
Gratis ophaling bij verkoper in: Sint martens latem, België.
Frankrijk | 15€ |
Europa | 20€ |
Wereldwijd | 20€ |