- Kavel 106 van 113
● "Om het licht te zien, moeten we eerst erkennen dat we in het donker zijn." - Dominic Rouse (The Artist's Journal " ● Titel - ECCE HOMO (2002) ● Artist - Dominic Rouse (1959) ● "Een naadloze mix van een traditionele zwart -witte fotografiepraktijk met de opkomende vrijheden van compositie aangeboden door het digitale domein." ● Een afgestemde zilveren gelatine donkere kamer print van een digitaal samengesteld 5 "x 4" negatief gedrukt op Ilford Warmtone semi-match papier. De gebruikte toner is thiocarbamide die de print zijn karakteristieke warme tonen geeft en ook zijn archiefkwaliteiten verhoogt door de meeste zilverhaliden uit de emulsielaag te verwijderen. ● Papier - Ilford FB Baryta gecoate vezelbasis Semi -Matt Warmtone Double Weight (255GSM) ● Papierformaat - 24 "x 20" (61 x 51 cm) ● Afbeeldingsgrootte - 22 "x 17" (56 x 43 cm) ● Edition -maat - #2/8 ● Afbeeldingsdatum - september 2002 ● Drukdatum - maart 2009 ● Catalogus - DHR040BW -2/8 ● Conditie - mint ● met de hand ondertekend en genummerd in grafiet recto rechtsonder ● genummerde kunstenaarstempel en annotaties verso ● Gesigneerd certificaat van afdruk Authenticiteit
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2002
Medium: Foto
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 8
Aangeboden nummer: #2/8
Aangeboden door: Surrealeye
België | 46€ |
Nederland | 46€ |
Frankrijk | 46€ |
Europa | 50€ |
Wereldwijd | 60€ |