- Kavel 9 van 113
Olieverf op doek Kor Onclin (Leeuwarden 1918 - Twello 2003), kunstschilder werkzaam in o.a. Frankrijk (Ardeche) 1978-2002 Titel: Cratères de lave, 1984 Gesigneerd: rechtsonder: "ONCLIN" Houten lijst Afmetingen: ca. 65 hoog, 50 breed Conditie: uitstekend Foto's maken deel uit van de omschrijving Informatie: www.koronclin.com Werk kan worden opgehaald in Klarenbeek (Nederland)
Formaat: 65cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: 65cm (H) x 50cm (B)
Jaartal: 1984
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1984
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Leon
Gratis ophaling bij verkoper in: Rotterdam, Nederland.