- Kavel 138 van 142
Ode aan de karper, 1998 Groot formaat litho, kunstenaarsexemplaar EA, gesigneerd en gedateerd in grafiet. 55,5 x 74,5 cm. Atelier Corneille stempel op de achterzijde. Zeer goede staat Rétrospective Corneille in Belgium in 2024
Formaat: 55cm (H) x 74cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1998
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden nummer: E/A
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1998
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden nummer: E/A
Frankrijk | 20€ |
Europa | 25€ |
Wereldwijd | 45€ |