- Kavel 25 van 81
Originele tekening van Keith Haring op een biljet van 500 Belgische Frank. Professioneel begeleid. Verzenden en ophalen mogelijk.
Formaat: 23cm (H) x 38cm (B)
Ingelijst: 23cm (H) x 38cm (B)
Gesigneerd: Gesigneerd
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.
België | 65€ |
Nederland | 85€ |
Frankrijk | 100€ |
Europa | 125€ |
Wereldwijd | 150€ |