- Kavel 66 van 127
Uniek (1/1) werk van Jack Gage (USA) - The Kiss, 130*100 cm, schilderij (olie verf) op doek , aangekocht op veiling, getekend, professioneel ingekaderd met zwart/gouden omranding. Uitstekende staat! Moet weg wegens impulsieve aankoop & géén muren meer vrij voor andere kunstwerken :-).
Formaat: 120cm (H) x 90cm (B)
Ingelijst: 130cm (H) x 100cm (B)
Gesigneerd: Gesigneerd
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: stova
Gratis ophaling bij verkoper in: Keerbergen, België.