- Kavel 47 van 48
Papierporselein - Het werk is fragiel, maar toch sterksprekend. Je kan het zien als een metafoor voor de moeilijke weg die blinden en slechtzienden moeten afleggen. Ze kunnen verloren lopen in het doolhof, de juiste weg niet meer vinden en tegen obstakels botsen. Een blindengeleidehond kan hen hierbij helpen. Je staat aan de buitenkant - Naar binnen kijken - Wat zie je - Reflecties en emoties - Ik ben het waarschijnlijk!
Formaat: 50cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Ja
Jaartal: 2023
Medium: Porselein
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Ja
Jaartal: 2023
Medium: Porselein
Gesigneerd: Gesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Hasselt, België.