- Kavel 28 van 48
Zachte speksteen uit China - Uit de zachte speksteen is een meisje tevoorschijn gekomen. Ze buigt haar hoofd voorover en haar haren vallen tot op de grond. Marcella heeft zich al meer dan een decennium toegelegd op het beeldhouwen in zachte steen.
Formaat: 33cm (H) x 12cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2023
Medium: Speksteen
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2023
Medium: Speksteen
Gesigneerd: Gesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Hasselt, België.