- Kavel 90 van 95
Kleurenlithoigrafie van Bruno Vekemans, getiteld "Clochard". Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar in potlood onderaan. Editie op 500 exemplaren, dit is het nummer "1"! Het werk is in perfecte staat.
Formaat: 57cm (H) x 47cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1999
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 500
Aangeboden nummer: 1
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1999
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 500
Aangeboden nummer: 1
België | 35€ |
Nederland | 35€ |