- Kavel 26 van 95
Prachtige (zeldzame) kleurenlitho van Christian Dotremont, op Velin D'arches papier. Het is ook de eerste litho uitgebracht door Dotremont, uit 1972.
Met de hand gesigneerd (potlood)
Genummerd, Romeinse cijfers 47/150 (potlood)
Strak ingelijst in een moderne zwarte lijst + zwarte passe-partout.
Formaat: 48cm (H) x 65cm (B)
Ingelijst: 85cm (H) x 70cm (B)
Jaartal: 1972
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 47
Jaartal: 1972
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 47
België | 85€ |
Nederland | 85€ |