- Kavel 61 van 95
Heliogravure, gesigneerd in de plaat door René Magritte. Deze editie uit 1973 werd op 420 exemplaren uitgegeven waarvan dit nummer 215 is. Het werk werd professioneel ingelijst. Verzekerde verzending alsook ophalen mogelijk.
Formaat: 47cm (H) x 40cm (B)
Ingelijst: 47cm (H) x 40cm (B)
Jaartal: 1973
Medium: Fotogravure
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 420
Aangeboden nummer: 215
Jaartal: 1973
Medium: Fotogravure
Oplage: 420
Aangeboden nummer: 215
Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.
België | 65€ |
Nederland | 80€ |
Frankrijk | 100€ |
Europa | 150€ |
Wereldwijd | 200€ |