- Kavel 39 van 95
Originele tekening op metro bord uit de New Yorkse metro (ca. 1980) door Keith Haring. Keith Haring maakte verschillende tekeningen zowel op krijtpapier als metro borden in de New Yorkse Subway. Hij gebruikte de metro als zijn canvas om zijn kunst bij het brede publiek toegankelijk te maken. Professioneel ingelijst. Verzekerde verzending alsook afhaling mogelijk.
Formaat: 58cm (H) x 45cm (B)
Ingelijst: 58cm (H) x 45cm (B)
Gesigneerd: Ongesigneerd
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.
België | 65€ |
Nederland | 75€ |
Frankrijk | 85€ |
Europa | 120€ |
Wereldwijd | 250€ |