- Kavel 56 van 95
Omschrijving: Bengt Lindström, "Gulzigheid". Uit ‘De zeven hoofdzonden’. Carborundum etching/Aquagravure Handgesigneerd en genummerd Editie: 10/99 Jaartal: 1976 Door het formaat of de kwetsbaarheid is het aangeraden om dit item via reguliere post te verzenden. Indien hier wel voor wordt geopteerd zal de verkopr een stevige verpakking voorzien. Het risico tot glasbreuk blijft wel bij de koper.
Formaat: 75cm (H) x 56cm (B)
Ingelijst: 87cm (H) x 66cm (B)
Jaartal: 1976
Medium: Aquagravure
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 90
Aangeboden nummer: 10
Jaartal: 1976
Medium: Aquagravure
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 90
Aangeboden nummer: 10
Aangeboden door: ANTLERART
Gratis ophaling bij verkoper in: Lier, België.
België | 28€ |
Nederland | 36€ |
Frankrijk | 36€ |
Europa | 42€ |
Wereldwijd | 65€ |