- Kavel 28 van 119
Originele nog werkende reiswekker met werkje van Keith Haring uit de Pop Shop! De wekker heeft in schuifmechanisme waarmee je de wekker kan in- en uitklappen. De Pop Shop bracht de kunst van Keith Haring dichterbij het publiek. Keith Haring was samen met Andy Warhol en Basquiat de belangrijkste pop art kunstenaars uit de vorige eeuw. Zeer zeldzaam collectors item!
Formaat: 2cm (H) x 6cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Plastic
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Ingelijst: Nee
Medium: Plastic
Aangeboden door: BjornTemp
Gratis ophaling bij verkoper in: Apeldoorn, Nederland.
België | 10€ |
Nederland | 10€ |
Frankrijk | 10€ |
Europa | 10€ |
Wereldwijd | 15€ |