- Kavel 16 van 115
Mooie affiche van Jan Cox uit 1975. Jan Cox was een Nederlands-Belgische kunstschilder. Hij studeerde geschiedenis en archeologie in Gent. Cox was in 1945 medeoprichter van de kunstenaarsgroep La Jeune Peinture Belge met de schilders Louis Van Lint en Marc Mendelson. Via zijn contacten met Pierre Alechinsky raakte hij betrokken bij de Cobra-beweging
Formaat: 54cm (H) x 38cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1975
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1975
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: MarioL
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, België.
Nederland | 45€ |