- Kavel 72 van 96
Schitterend kunstenaarsjuweel van Corneille (Guillaume Corneille van Beverloo) (1922-2010) Vogelhanger, in Vermeil (Zilver + 9 micron goudcoating), Gegraveerde handtekening van de schilder op de achterzijde van het juweel, genummerd XXXII (maat 2) en gedateerd 1998. Geleverd met doos: 10 x 10 x 3,5 cm Een certificaat van echtheid wordt bij het juweel geleverd. Een zeldzaam stuk dat moeilijk te vinden is. Afmetingen: 7 x 7 cm Gewicht: 32g Veilige verzending door UPS met verzekering Corneille juwelen tentoongesteld in de Boghossian Stichting tot 28 mei 2023 (Ornamentum, Collectie Diane Venet).
Formaat: 7cm (H) x 7cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Nederland | 20€ |
Wereldwijd | 50€ |