- Kavel 14 van 30
Ik ben een autodidact, en ben lid van de plaatselijke kunstkring in Destelbergen. Ik volgde verschillende workshops o.a. monoprinten en bouwde daar verder ervaring op. Tevens ben ik keramist en maak ik ook juwelen (brons, zilver en klei) op ambachtelijke manier. Het schilderwerkje van mij 'abstracte vaas met bloemen' is tot stand gekomen met techniek 'monoprint' in acrylverf.
Formaat: 32cm (H) x 38cm (B)
Ingelijst: 32cm (H) x 38cm (B)
Gesigneerd: Gesigneerd
Gesigneerd: Gesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Lebbeke, België.