Bruneau

Galerie Projekt

Prachtige zeefdruk van Bruneau op slechts 20 ex. Gesigneerd en genummerd in potlood. Bruneau (geboren 1957 in Wilrijk, woont en werkt in Berchem) is een enthousiaste veelschilder. Zijn werk hoeft niet zo nodig een verklaring. Hij werkt graag in reeksen en rond eenvoudige thema's als de hoed of de stoel. Zijn schilder- en tekenstijl refereert aan strips, cartoons en soms Keith Haring. Wat Bruneau maakt is nooit zwartgallig of negativistisch. Als schilder zoekt hij overal de positieve noot. Humor is nooit veraf. Soms tekent hij meer dan hij schildert. Trefzeker en scherp. Hij wijzigt, overschildert, werkt in lagen. Gebruikt tekst, doorhaalt tekst, overschrijft.