- Kavel 66 van 73
Prachtige zeefdruk op glanzend zwart papier. In zeer goede staat. Wel een klein deukje (zie foto’s). De vierkantjes zijn verhoogt. gesigneerd en genummerd op 150 exemplaren. Gedrukt door Beka-Screen Paul Van Hoeydonck (Antwerpen, 8 oktober 1925) is een Belgisch kunstenaar. Hij hield zich onder andere bezig als beeldhouwer, schilder, tekenaar, collagekunstenaar en graficus.
Formaat: 55cm (H) x 73cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1972
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 38
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1972
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 38