- Kavel 41 van 73
Top werk van René Magritte. Lithografie getekend en genummerd op 275 exemplaren. De lithografie bevat een stempel van de Fondation Magritte. Dit werk is ingelijst in een houten lijst en bevat een koper kleurig naambordje. Werk en lijst zijn in perfecte staat.
Formaat: 60cm (H) x 45cm (B)
Ingelijst: 75cm (H) x 59cm (B)
Jaartal: 2010
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 235
Aangeboden nummer: 275
Jaartal: 2010
Medium: Lithografie
Oplage: 235
Aangeboden nummer: 275
Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, België.
België | 75€ |
Nederland | 75€ |