- Kavel 240 van 241
Triptiek van de aankondiging - Geboorte van Jezus en Vlucht naar Egypte. Met certificaat - Origineel werkstuk De Heer Zippi is als de pest als het gaat om zijn werken buiten Italië te verkopen, toch ben ik er in geslaagd 2 stuks te bemachtigen, het deze 'Trittico' en 'Crocefissione'
Formaat: 40cm (H) x 8cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2009
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2009
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Hahn
Gratis ophaling bij verkoper in: Alsemberg, België.