- Lot 38 de 81
Wit zwart litho van dameshoofd (+ lange nek en borsten) met horens en gedrapeerde sluier. Exemplaar 62 van 155. Ingelijst in prachtig kader van 107cm x 85cm met passe partout en beschermende glasplaat.
Dimensions: 80cm (H) x 60cm (L)
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 155
Numéro offerte: 62
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 155
Numéro offerte: 62
Offert par: marcelhacke
Retrait gratuit chez le vendeur à: Sint-Andries, Belgique.