- Lot 80 de 81
Karel APPEL (Amsterdam 1921 - Zürich 2006) Een prachtige litho ingelijst brede aluminium lijst met dubbel passepartout in perfecte staat met certificaat van echtheid Afmetingen beeldformaat 56 x 37
Dimensions: 62cm (H) x 81cm (L)
Année: 1969
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 190
Numéro offerte: 6
Année: 1969
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 190
Numéro offerte: 6
Offert par: hugobosch27
Retrait gratuit chez le vendeur à: Ravels, Belgique.