- Lot 46 de 109
Luxe ingelijste zeefdruk met zwart linnen passe-partout, uit de serie Journal de la Tour / Diario de la Torre. De serie is vervaardigd voor het gelijknamige boek uit 1975. Corneille heeft voor deze uitgave 67 gouaches vervaardigd, welke het boek illustreren. Daarnaast zijn deze gouaches als zeefdruk uitgegeven in een oplage van 100 genummerde exemplaren en 16 épreuves d'artistes. Gedrukt op Fabriano papier. Literatuur: Donkersloot nr. 411.
Dimensions: 42cm (H) x 52cm (L)
Encadré: 61cm (H) x 71cm (L)
Année: 1975
Signé: Signé
Nombre de copies: 190
Numéro offerte: 95
Encadré: 61cm (H) x 71cm (L)
Année: 1975
Signé: Signé
Nombre de copies: 190
Numéro offerte: 95
Offert par: MarioL
Retrait gratuit chez le vendeur à: Putte, Belgique.
Belgique | 50€ |
Les Pays-Bas | 50€ |