- Lot 56 de 101
In dit kavel het volledige diptiek in het geheel verkocht de twee delen samen. De kunstenaar ziet liever het diptiek samen aangekocht. Hiervoor dient de prijs voor het geheel minstens gelijk te zijn als het totaal van de aparte delen of één bod hoger. Gesigneerd op de achterzijde. Dit werk komt voort uit de reeks studies die Roel Vandermeeren maakte in Bilzen. De werken zijn gesigneerd op de achterzijde.
Dimensions: 100cm (H) x 65cm (L)
Année: 2021
Technique: Huile sur toile
Signé: Signé
Année: 2021
Technique: Huile sur toile
Signé: Signé
Offert par: Henri1Gregoor
Retrait gratuit chez le vendeur à: BEVERST BILZEN, Belgique.
Belgique | 40€ |
Les Pays-Bas | 50€ |