- Lot 45 de 101
Aquarel van de binnenkoer Alden Biesen door Mathy Engelen. Ingekleurde pentekening ondertekend nr 92. 46x35 cm in mooie kader onder glas 77x54 cm. Van oorsprong architect verdiept Mathy Engelen zich in zijn pentekeningen, die later met waterverf worden ingekleurd tot veelkleurige aquarellen, vooral in het lijnenspel van de talloze historische gebouwen en stadsgezichten. kunstenaar en architect te Lanaken.
Dimensions: 46cm (H) x 35cm (L)
Encadré: 77cm (H) x 56cm (L)
Année: 1992
Technique: Aquarelle
Signé: Signé
Nombre de copies: Niet gekend
Numéro offerte: 92
Encadré: 77cm (H) x 56cm (L)
Année: 1992
Technique: Aquarelle
Signé: Signé
Nombre de copies: Niet gekend
Numéro offerte: 92
Offert par: Henri1Gregoor
Retrait gratuit chez le vendeur à: BEVERST BILZEN, Belgique.