- Lot 34 de 101
Kleurrijk werk met zicht op het venster met luiken. Op de voorgrond de bloembakken beplant met groen wit en rood, omhoogklimmende groene guirlandes en paarse bloemen voor het raam. De donkere kleuren van de luiken en het weerspiegelend raam kleuren mooi af op het wit van de gevel.
Dimensions: 60cm (H) x 80cm (L)
Technique: Huile sur toile
Signé: Signé
Technique: Huile sur toile
Signé: Signé
Offert par: Henri1Gregoor
Retrait gratuit chez le vendeur à: BEVERST BILZEN, Belgique.
Les Pays-Bas | 30€ |