- Lot 24 de 101
Een wereld van zand” mooie aquarel van Mimi Festjens 55x36 cm onder glas in kader van 86 x 65 cm. Aangeboden door de kunstenares. Mimi haar werk overtuigt door eenvoud. Monochroom kleurgebruik met veelvuldig voorkomend blauw-grijs domineren haar palet.
Dimensions: 55cm (H) x 36cm (L)
Encadré: 86cm (H) x 65cm (L)
Technique: Aquarelle
Signé: Signé
Encadré: 86cm (H) x 65cm (L)
Technique: Aquarelle
Signé: Signé
Offert par: Henri1Gregoor
Retrait gratuit chez le vendeur à: BEVERST BILZEN, Belgique.