- Lot 49 de 69
Na alle levensdrukte en treurnis gekropen in je cocoon. Xavier is kunstenaar en heeft een eigen galerij in de Elverdingestraat 3. Hij is eveneens organisator van Vern Event, een kunsttentoonstelling in de straat waar zijn kunstgalerij gevestigd is. In 2022 staat Vern Event gepland op 17 en 18 september.
Zie FB: Pauwels Art en Vern Event.
Geschonken door: Xavier Pauwels
Dimensions: 50cm (H) x 70cm (L)
Année: 2018
Technique: Huile sur toile
Signé: Non signé
Année: 2018
Technique: Huile sur toile
Signé: Non signé
Offert par: ds8900
Retrait gratuit chez le vendeur à: Ieper, Belgique.