- Lot 60 de 117
Zeer mooie, grote lithografie van Christo van zijn kunstwerk de ingepakte Rijksdag. Tevens origineel staal van de stof aanwezig en onderaan gesigneerd door de kunstenaar. Mooi ingelijst in houten kader. Zeer mooi decoratief werk.
Dimensions: 56cm (H) x 76cm (L)
Encadré: Yes
Année: 1994
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Encadré: Yes
Année: 1994
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Offert par: Classics
Retrait gratuit chez le vendeur à: Herentals , Belgique.