- Lot 5 de 117
Zeldzame kleurenlithografie (88/150) getiteld 'Staff' uit de serie 'Maison belge, Supermarché de l'année' van de Spaanse surrealist Angel Vergara onder zijn pseudoniem Straatman. In potlood gesigneerd door de meester (alsook titulatuur en uitgave). Professioneel ingekaderd.
Dimensions: 35cm (H) x 25cm (L)
Encadré: 53cm (H) x 53cm (L)
Année: 1990
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 150
Numéro offerte: 88
Encadré: 53cm (H) x 53cm (L)
Année: 1990
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 150
Numéro offerte: 88
Offert par: DannyM
Retrait gratuit chez le vendeur à: Genk, Belgique.