Lawrence Weiner

Show & tell

Kleurenzeefdruk op bijbelpapier (vier aparte vellen). Gemonogrammeerd, gedateerd en genummerd in potlood 2/60. Uitgave Imschoot, Gent. Deze multiple verscheen samen met een luxe-ex. van de gelijknamige catalogue raisonné over de films van Weiner. Afmetingen: 595 x 420 mm (x4) (1190 x 840 mm) Lawrence Weiner was een Amerikaans kunstenaar en een centrale figuur in de ontstaansgeschiedenis van de conceptuele kunst, een kunststroming die in de jaren 60 van de twintigste eeuw haar opgang maakte in de Verenigde Staten. Zijn werk kenmerkt zich vaak door het gebruik van typografie

Belgique 70€
Les Pays-Bas 70€