Mikko

Haring Loves Kate Moss

Mikko  - Haring Loves Kate MossMikko  - Haring Loves Kate MossMikko  - Haring Loves Kate MossMikko  - Haring Loves Kate MossMikko  - Haring Loves Kate MossMikko  - Haring Loves Kate MossMikko  - Haring Loves Kate MossMikko  - Haring Loves Kate Moss

Prachtig groot en indrukwekkend werk van opkomende grafitti-kunstenaar Mikko. Origineel werk op doek. Mixed media: acryl en spuitbussen. Meer info over de kunstenaar kun je vinden op www.mikkoartist.com Geboren in Barcelona, wereldwijde expo's en verkoop. Geïnspireerd door Andy Warhol, Jeff Koons, Magrite, Rauschenberg, Mondriaan, Matisse, Dalí, Picasso, Miró, Banksy, Roy Lichtenstein, Keith Haring, Basquiat, Dillon Boy, Mr. Brainwash, Falcó etc. is Mikko wellicht de snelst groeiende kunstenaar op het gebied van Pop-Art en Grafitti. Profiteer nu hij nog betaalbaar is ! Wordt verkocht met certificaat, uitgeschreven, gedateerd en gesigneerd door de kunstenaar. Wegens kwetsbaarheid, enkel af te halen in Antwerpen.

Offert par: Mikey11
Retrait gratuit chez le vendeur à: Antwerpen, Belgique.