- Lot 22 de 119
Handgesigneerde offsetlitho van de Thermo Voltaic Energy Convertor van Panamarenko. Uitgegeven in 2001 door Ronny van de Velde (Antwerpen) t.g.v. toekomstige tentoonstellingen van Panamarenko. Afmetingen: 69x49cm Afmetingen lijst: 73x53cm Jaar: 2001 Beperkt aantal werden handgesigneerd door Panamarenko
Dimensions: 49cm (H) x 69cm (L)
Encadré: 53cm (H) x 73cm (L)
Année: 2001
Technique: Offset
Signé: Signé
Nombre de copies: beperkt
Encadré: 53cm (H) x 73cm (L)
Année: 2001
Technique: Offset
Signé: Signé
Nombre de copies: beperkt
Offert par: PP
Retrait gratuit chez le vendeur à: Retie, Belgique.