- Lot 71 de 96
Een van de eerste litho’s van raveel, gedrukt door Piet Clement en uitgegeven door prent 190. Groot formaat, zwevend ingelijst. Enkel op te halen door formaat en risico op glasbreuk. Typische raveelkenmerken in de litho.
Dimensions: 77cm (H) x 57cm (L)
Encadré: 93cm (H) x 73cm (L)
Année: 1967
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 190
Numéro offerte: 69
Encadré: 93cm (H) x 73cm (L)
Année: 1967
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 190
Numéro offerte: 69
Offert par: wannes
Retrait gratuit chez le vendeur à: Alveringem, Belgique.